مجیدی:

فروش قائدی منتفی شد

  1. صفحه نخست
  2. مهمترین اخبار روز
  3. فروش قائدی منتفی شد

به گزارش پردیس امروز به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی پس از پایان جلسه امروز در دفتر باشگاه استقلال اظهار داشت: ان‌شاالله بعد از نقل و انتقالات در‌ مورد بازیکنان، پیشنهاداتی که دادیم، رقم قراردادها، بازیکنانی که قبول نکردند و اینکه چه اتفاقاتی افتاد، مفصل صحبت می‌کنم.

وی در خصوص مطرح شدن اسامی مانند دژاگه و اسدی گفت: در‌مورد بازیکنان بعدا صحبت می‌کنم. با چند بازیکن جدید صحبت کردیم. توافق اولیه صورت گرفته و ان‌شاالله طی چند روز آینده نهایی می‌شود.

مجیدی در خصوص اینکه ارسلان مطهری بدون توافق باشگاه را ترک کرده است گفت: اجازه بدهید طی روزهای آینده در مورد همه چیز صحبت می کنم. در خصوص همه چیز با هواداران استقلال پیرامون رقم قراردادها، آپشن‌هایی که پیشنهاد دادیم و … صحبت می کنم.

سرمربی استقلال در مورد ارقامی که در‌ نقل و انتقالات مطرح می‌شوند، عنوان کرد: اگر با چشم خودم نمی‌دیدم و از طرف باشگاه به من گفته می‌شد، باور نمی‌کردم.

مجیدی در‌مورد لیست خروجی استقلال، گفت: هنوز تصمیم کلی نگرفتیم. بر اساس نیازهایی که داریم و پست‌هایی که می‌خواهیم صحبت کردیم. ان‌شاالله طی روزهای آینده اگر مشکلی پیش نیاید قرارداد می‌بندیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت مهدی قائدی اظهار داشت: تا جایی که به من اعلام شده فروش او منتفی شده است.
منبع خبر: خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بر چسب ها

اخبار مرتبط

چند رسانه ای

پربیننده ترین اخبار

آخرین اخبار

فهرست