۱۴ نفر از اعضای یک شرکت هرمی در پردیس دستگیر شدند

  1. صفحه نخست
  2. اخبار شهرستان
  3. ۱۴ نفر از اعضای یک شرکت هرمی در پردیس دستگیر شدند

به گزارش پردیس امروز از مهر، سرهنگ بهزاد عبدیان، صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری اعضای یک باند ۱۴ نفره شرکت هرمی در پردیس خبر داد و اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز فعالیت می‌کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر پردیس شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی، وارد مخفیگاه آنها شده و ۱۴ نفر اعضای باند شرکت هرمی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی پردیس بیان داشت: مأموران پلیس در بازرسی از محل موفق به کشف پک های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت‌های هرمی شدند.

عبدیان افزود: این ۱۴ نفر دستگیر شده جوانان بین سنین ۱۸ تا ۳۰ ساله بوده که اکثر آنها از استان گلستان و خوزستان می‌باشند و حدوداً شش ماه ویا یکسال از منزل خود اقدام به فرار نموده و خانواده‌های آنان از آنها بی خبر بوده و اعلام مفقودی نموده بودند.

وی عنوان داشت: متهمین دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف و در ادامه اذعان داشتند برای عضوگیری و اعتمادسازی اعضا، کار خود را قانونی جلوه می‌دادند، که با هوشیاری پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

عبدیان در پایان ضمن اعلام این مطلب که شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند، گفت: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بر چسب ها

اخبار مرتبط

چند رسانه ای

پربیننده ترین اخبار

آخرین اخبار

فهرست